Eğitim Sigortası

Geleceğin güvenle inşa edilmesi için eğitim şart!

Çocuğunuzun her koşulda eğitimini sürdürebilmesi, güvenle tasarlanmış yarınlar ile mümkündür.

Güvenle tasarlanmış yarınları, finansal güç ile destekleyebilmenizi sağlamak amacıyla Fibaemeklilik, sizin ve çocuğunuz için birbirinden avantajlı ürünler geliştirdi.

Hayatın neler getirebileceğini en baştan hesaplamak pek mümkün olmasa da olası riskleri hesaplayarak finansal önlem almak hiç de zor değil.

Mutlak Eğitim, Mutlak Eğitim Plus ve Kesintisiz Eğitim hayat sigortalarımızın avantajlarını hemen inceleyebilir, sizin için en uygun olanı şimdi satın alabilirsiniz.

Eğitim sigortası ürünlerimizden kısaca bahsetmek gerekirse Mutlak Eğitim Plus ile dil kurslarında, kolejlerde, yaz okullarında ve kreşlerde indirim avantajından yararlanırken Kariyer - Eğitim Koçluğu Danışma Hizmeti'nden de yararlanabilirsin.

Kesintisiz Eğitim ile TL yanısıra dövize endeksli birikim yaparken bir yandan da eğitimi güvenceye alabilirsin. Üstelik olası risklerin gerçekleşmesi halinde aylık olarak ödediğin primlere ek olarak aylık Destek Maaşı (aylık ödediğin primin 3 katı) ve aylık Maluliyet Maaşı (aylık ödediğin primin 5 katı) alabilirsin. Ayrıca sigorta bitiminde risk gerçekleşsin veya gerçekleşmesin; hesabında fon ile değerlenen birikimini alabilirsin.

Eğitimin hakkını veren Fibaemeklilik Eğitim Sigortası ürünleri hakkında geniş bilgi için sitemizi inceleyebilirsin.

image

Eğitim Sigortası Nedir?

Geleceği güvenle inşa etmek şart! Evladının her koşulda eğitimini sürdürebilmesi, güvenle tasarlanmış yarınlar ile mümkündür. Ebeveynin maluliyeti veya vefatı halinde çocuğunun eğitim masraflarını karşılayan Hayat Sigortası türü olan Eğitim Sigortası, sana ve ailene her zaman finansal güç katar.


Eğitim Sigortası Fiyatları

Eğitimin tamamlanması için kalan süre ve yıllık eğitim masrafı, kişiden kişiye farklılık gösterdiği için Eğitim Sigortası fiyatı değişkenlik göstermektedir. Sistemimizden bilgi ve destek alabilirsin. Başvuru formunu doldurarak sana ulaşmamızı sağlayabilirsin. Form için tıklayın.